ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *

ارائه خدمات نوین به دانشجویان

دکتر سرلک رئیس دانشگاه پیام نور : همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید خدمات نوین به دانشجویان ارائه گردد

دکتر سرلک گفت: بیش از 202 هزار نفر دانشجوی ورودی جدید در دانشگاه پیام نور پذیرفته شده اند. خوشبختانه در این عرصه که مراکز آموزش عالی با کمبود شدید دانشجو مواجه هستند، دانشگاه پیام نور به واسطه سیستم آموزشی مناسب و تکیه بر منابع درسی غنی توانسته اعتماد هم وطنان عزیز را جلب کرده وآمار بالای پذیرفته شدگان در این دانشگاه موید این مطلب است و این تعداد دانشجو می تواند آیینه تمام نما برای خدمات بانک تجارت باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور در جلسه امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه پیام نور و بانک تجارت با عنوان اینکه همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و بر مبنای تفاهمات، باید خدمات نوین به دانشجویان ارائه گردد، افزود: ما به این تفاهم نامه خوش بین هستیم و امیدواریم که بانک تجارت با عمل به تعهدات بتواند خدماتی که شایسته مجموعه دانشگاه پیام نور است، ارائه دهد و در مقابل دانشگاه پیام نور نیز به تعهدات خود عمل کند.
وی با اشاره به تاسیس مجمع خیرین دانشگاه یار دانشگاه پیام نور اظهار داشت: از آنجا که دانشگاه پیام نور دانشگاه محرومین و مناطق کمتر برخوردار است، به دنبال جلب مشارکت خیرین برای ارائه خدمات رسانی بهتر به دانشجویان این دانشگاه هستیم و با تشکیل مجمع خیرین دانشگاه یار می توانیم منابع درآمدی دیگری را برای دانشگاه ایجاد کنیم که خدمات رسانی مطلوبی نیز داشته باشیم.
مقدم رئیس بانک تجارت نیز آمادگی بانک را برای عمل به تعهدات و اجرای مفاد تفاهم نامه اعلام کرد و گفت: همکاری با دانشگاه ها و به ویژه دانشگاه پیام نور برای ما یک افتخار است و بانک در این خصوص به دنبال حضور موثر در محافل علمی است نه سود و زیان و امیدواریم که بتوانیم در این زمینه خدمات خوبی ارائه نماییم.