ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *

کسب رتبه های اول مرحله استانی مسابقات قرآن و عترت دانشگاه پیام نور توسط دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل

دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل با کسب 4 رتبه اول به مرحله کشوری بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه پیام نور راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل ، مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل با اعلام این خبر گفت : در این دوره از مسابقات 38 نفر از دانشجویان این مرکز در 5 بخش شفاهی ، کتبی ، پژوهشی ، ادبی و هنری شرکت نمودند .

میثم استادیان افزود : در بخش شفاهی مسابقات پس از برگزاری مرحله مقدماتی در مرکز تعداد 11 نفر به مرحله استانی راه یافتند.

وی گفت : در مرحله استانی با حضور 127 نفر از دانشجویان پس از برگزاری مسابقه در دو بخش خواهران و برادران در حضور داوران کشوری برگزیدگان این دوره معرفی شدند که مرکز آران و بیدگل توانست 4 رتبه اول و 1 رتبه دوم را از آن خود کند .

در رشته حفظ کل خانم زهراسادات ساداتی و سید مجتبی غفاری قره باغ ، در رشته حفظ 10 جزء خانم فائزه سادات موسوی زاده ، در رشته قرائت تحقیق آقای محمد جواد نصیری حائز رتبه اول شدند و به مرحله کشوری راه یافتند و در رشته ترتیل نیز آقای علیرضا مطیعی رتبه دوم را به دست آورد.

لازم به ذکر است مرحله کشوری بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه پیام نور نیمه دوم مهرماه به میزبانی دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.