ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *

بیانیه دانشگاه های شهرستان آران و بیدگل به مناسبت یوم‌الله 22 بهمن

در آستانه سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران شورای هماهنگی دانشگاه های شهرستان با صدور بیانیه ای مردم را به حضور در مراسم باشکوه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کردند.

متن بیانیه به این شرح است :

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به حق معجزه بزرگ تاریخ معاصراست. این انقلاب، آغازی است بر یک پایان. پایان قرنها استبداد داخلی و استعمار خارجی، پایان قرن ها دشمنی با اسلام و ارزشهای اصیل ایرانی. انقلاب اسلامی آغازی برای بازگشت به خویشتن و اسلام ناب محمدی (ص) است؛ شروع حرکتی است برای تحقق استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی .
ملت ایران با این خیزش تاریخی خود، ضمن ایجاد امید در دل و اندیشه مسلمانان جهان برای احیای فرهنگ و تمدن اسلامی،  پیام خودباوری، ‌استقلال‌طلبی، معنویت خواهی و ظلم‌ستیزی را به گوش جهانیان رساند و تمامی محاسبات استعمار گران را درهم پیچید و افق جدیدی فراروی ملت‌های جهان پدید آورد.
اکنون که استقامت ملت بزرگ ایران در پاسداری از اسلام و صیانت از مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد چهارمین دهه از حیات خویش شده است "مردم سالاری دینی" به عنوان الگویی جدید و متقن، چون خورشیدی بر تحولات اخیر در جهان می‌درخشد و کارآمدی  نظام  مقدس جمهوری اسلامی هر روز در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و علمی رخ می نمایاند.
در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در سالی که  مزیّن به نام " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل "  است  ما جامعه دانشگاهیِ شهرستان آران و بیدگل، ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد، نام وخاطره شهدا، با روح ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و جانشین خلف او حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی)تجدید میثاق نموده، تا پای جان، خود را  متعهد به حفاظت از ارزشهای این موهبت الهی می دانیم.
ما دانشگاهیان، ضمن حضور پرشور در راهپیمایی عظیم 22 بهمن  از همه مردم شریف و شهیدپرور شهرستان دارالشهدای آران و بیدگل، جهت شرکت در  این اجتماع عظیم دعوت  می نماییم .

شورای هماهنگی دانشگاه های شهرستان آران و بیدگل
دانشگاه  جامع علمی کاربردی/ دانشگاه پیام نور/ دانشگاه آزاد اسلامی