ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *

گروه جهادی دانشگاه پیام نور آران و بیدگل، گروه برتر استان اصفهان شد

مسؤول بسیج دانشجویی ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل از کسب رتبه برتر گروه جهادی صاحب الزمان(عج)دانشگاه پیام نور این شهرستان در استان اصفهان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل ، مرتضی مولایی مسوول بسیج دانشجویی ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل گفت: گروه جهادی صاحب الزمان(عج) دانشگاه پیام نور شهرستان آران و بیدگل، رتبه برتر گروه های جهادی استان اصفهان را کسب کرد.

وی هدف از حضور دانشجویان جهادگر در اردوهای جهادی را ایجاد روحیه جهادی و خودسازی دانست و افزود: هیچ برنامه‌ای همانند اردوهای جهادی نمی تواند روحیه نوع دوستی، خدمت به محرومین و انسجام دوران دفاع مقدس را احیا نماید.

مسؤول بسیج دانشجویی ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل تصریح کرد: سمت و سوی اردوهای جهادی صرفاً عمرانی نیست و فعالیت‌های مختلف فرهنگی، آموزشی، عقیدتی، بهداشتی نیز در گروه‌های جهادی انجام می شود.

مولایی افزود: ترویج روحیه نشاط و کار، چشیدن طعم محرومیت و فقر و رفع ریشه ی محرومیت ها بویژه فقر فرهنگی، احیای ارزش های دینی و انقلابی و تداعی صحنه های جهاد در دفاع مقدس. تقویت امید به زندگی و ایجاد انگیزه برای حضور در مناطق محروم روستایی از جمله اهداف اردوهای جهادی است.

وی، گروه های جهادی را محافظان حریم انقلاب اسلامی و منادیان محرومیت زدایی دانست و افزود: بصیرت و همت دو شاخصه مهم گروه های جهادی دانشجویی است که علاوه بر تحصیل و تولید علم و دانش، در بسط و گسترش فرهنگ جهاد و تلاش فعالیت می کنند.