ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *

پژوهش منحصر به محیط دانشگاه نیست/ دانشگاه پیام نور در رده ۱۰ دانشگاه برتر جامع کشور در عرصه پژوهش

سرپرست دانشگاه پیام نور آران و بیدگل گفت: پژوهش منحصر و محدود به محیط دانشگاه و مراکز علمی نیست، بلکه کل جامعه را با خود همراه می کند.

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل ، دکتر امیر لقمان سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل به مناسبت هفته پژوهش در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: هفته پژوهش فرصت مناسبی برای تمرکز ویژه در بحث پژوهش و تولید علم است.

وی با اشاره به اینکه هر ساله هفته سوم آذرماه به عنوان هفته پژوهش و فناوری و بیست و پنجمین روز از این ماه به عنوان روز پژوهش گرامی داشته می شود، اظهار داشت: پژوهش منحصر و محدود به محیط دانشگاه و مراکز علمی نیست، بلکه کل جامعه را با خود همراه می کند.

سرپرست دانشگاه پیام نور آران و بیدگل با اشاره به اینکه محصول پژوهش و تحقیقات می‌تواند در همه عرصه ها تاثیرگذار باشد، خاطر نشان کرد: منفعت و دستاوردهای پژوهش برای کل جامعه است، لذا نگرش جامعه باید بر پایه تولید علم و تقویت مراکز تحقیقاتی باشد.

دکتر لقمان، دانشگاه پیام نور را بدنه علمی وزارت علوم خواند و افزود: این دانشگاه که به صورت متمرکز اداره می شود، در سال های اخیر پیشرفت های خوبی در عرصه پژوهش و تولید علم داشته و جزو 10 دانشگاه برتر جامع کشور در این عرصه شناخته شده است.