ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *

فوری: اطلاعیه مهم

تحویل

آخرین مهلت تحویل کارتحقیقی (1)و(2)28آدرساعت 9صبح می باشدَ

اولین همایش ملی چالش های گفتمانی فراروی آینده انقلاب اسلامی ایران

جهت مشاهده پوستر همایش به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

ادامه مطلب...

ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور (تکمیلی)

توجه داشته باشيد كه پس از تشكيل پرونده در مركز قبولي  و طي كردن مراحل پذيرش سيستمي مندرج در اطلاعيه مورخ 95/6/17 نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد مطابق با شناسه :شماره دانشجويي و رمز عبور: شماره شناسنامه  از تاريخ 95/06/23 اقدام نماييد.

binary options yahoo finance توجه :در ابتدا نسبت به تكميل نظرسنجي فرم شناسه ورزشي  از مسير زير اقدام نماييد و سپس مجدد وارد سيستم شويد و  ثبت نام نماييد:

fx marketing group grammys ارزشيابي---->نظرسنجي---->پاسخگويي افراد به سوالهاي نظرسنجي ----->وارد كردن عدد 13 در نوع نظرسنجي ---->تكميل اطلاعات و اعمال تغييرات -----> اعمال گزينه پايان پاسخگويي

مسير ثبت نام پس از تكميل فرم نظر سنجي:

http://davidsculinarydelights.com/?newenbinary=binary-option binary option ثبت نام ----> عمليات ثبت نام ----->ثبت نام اصلي

 

تقویم آموزشی سال تحصیلی 96 - 95

 

 

 

 

 

 

 

فرم های مورد نیاز دانشجویان نمونه

به اطلاع می رساند دانشجویانی که از سوی سازمان مرکزی به عنوان دانشجوی نمونه انتخاب شده اند بایستی فرم مخصوص را تکمیل نمایند.

جهت سهولت دسترسی این افراد به فرم های مورد نیاز لینک دانلود فرم ها در ادامه مطلب در دسترس می باشد.

ادامه مطلب...

قابل توجه قبول شدگان مقطع كارشناسي تكميل ظرفيت 1394

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی می رساند پذیرش غیرحضوری این دسته از پذیرفته شدگان از 17 آذر ماه شروع و تا 24 آذر ادامه دارد.

پذیرفته شدگاه بایستی برای انجام مراحل پذیرش غیر حضوری به سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.

اعلام زمان تعیین محل آزمون دانشجویان

به اطلاع دانشجویان غیر بومی دانشگاه می رساند جهت تسهیل در رفت و آمد در ایام امتحانات پایان ترم ، دانشجویان می توانند شهرستان محل سکونت خود را برای برگزاری آزمون انتخاب نمایند.

 

ادامه مطلب...

ثبت و اصلاح شماره تلفن همراه

به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند از آنجایی که کلیه اطلاعیه های برگزاری یا لغو کلاس های آموزشی و نیز اطلاعیه های مراسم و مسابقات فرهنگی و علمی از طریق پیامک ارسال می گردد لذا دانشجویان بایستی نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود در سیستم اقدام نمایند.

ادامه مطلب...

تقویم نیمسالی سال 95