ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *

اطلاعات لازم برای شرکت در مصاحبه جهت معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور سال 1394

به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال 94 این دانشگاه می رساند؛ افرادی که برای مصاحبه به این دانشگاه معرفی شده اند ضروری است در ساعات اداری در تاریخ اول بهمن ماه به آدرس شهرستان آران و بیدگل، بلوار دکتر عظیمی، بلوار دانشگاه، دانشگاه پیام نور آران و بیدگل مراجعه نمایند.

یاد آور می شود به دلیل محدویت زمانی موجود در اعلام نتایج به همراه داشتن مدارک در روز مصاحبه ضروری بوده و دریافت هیچ مدرکی در زمان دیگر امکان پذیر نمی باشد بنابراین امتیاز داوطلب صرفا بر اساس مدارک دریافتی محاسبه خواهد شد .

 

مدارک لازم جهت مصاحبه :

1-     اصل و تصویر مدارک شناسایی (شناسنامه،کارت ملی )

2-     اصل و تصویر مدارک تحصیلی اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد با قید معدل

تبصره : در صورتیکه مدارک تحصیلی فاقد معدل باشند ارائه اصل ریز نمرات با مهر محل تحصیل یا گواهی جهت تائید معدل الزامی می باشد در غیر اینصورت امتیاز مدرک تحصیلی قابل محاسبه نخواهد بود .

3-     اصل و تصویر کارت پایان خدمت ویژه برادران

4-     تصویر کارنامه اعلام نتایج انتخاب رشته

5-     اصل و تصویر مدارک ایثارگری (جانبازان،آزادگان و خانواده معظم شهدا)

6-      اصل و تصویر حکم کارگزینی ( مخصوص استفاده از سهمیه مربیان) استفاده از سهمیه مربیان صرفا مختص اعضاء محترم علمی رسمی آزمایشی قطعی می باشد .

7-     2 قطعه عکس 4×3 پشت نویسی شده

8-        اصل مدارک پژوهشی اعم از پایان نامه کارشناسی ارشد ، مقاله ،کتاب چاپ شده و طرح های پژوهشی خاتمه یافته به همراه تصویر جلد و صفحه مربوط به شناسنامه مقاله یا کتاب .

تبصره : داوطلبان توجه داشته باشند ضروری است قبل از مراجعه برای مصاحبه ، تصویری از صفحات شناسنامه آثار پژوهشی خود که اطلاعات نویسنده ، عنوان اثر و محل ثبت اثر در آن قید شده است را تهیه و به همراه داشته باشند .

9-     اصل گواهی استمرار همکاری (مخصوص استفاده از سهمیه مربیان)

10-اصل و تصویر مدارک مربوط به آزمونهای زبان انگلیسی مانند تافل، آیلتس و ...... با اعتبار حداقل 2 سال

11-  اصل فیش واریزی هزینه مصاحبه به مبلغ 000/300هزار ریال به شماره حساب 2178609001007 بانک ملی شعبه بنفشه (قابل واریز در کلیه شعب ) بنام دانشگاه پیام نور .

12-  توجه: در روز مصاحبه همراه داشتن کلیه مدارک مورد اشاره در متن اطلاعیه الزامی بوده و ارائه هیچ مدرکی پس از تاریخ مقرر امکان پذیر نخواهد بود.

15- فرم شماره 1 مصاحبه که مربوط به اطلاعات فردی افراد می باشد پیوست اطلاعیه فوق بوده و داوطلبان می توانند با دانلود آن قبل از مراجعه اطلاعات لازم را تکمیل و فرم کامل شده را به مسئولین مصاحبه تحویل نمایند .

لطفا قبل از مراجعه به دانشگاه جهت انجام امور فارغ التحصیلی، جهت اطلاع از کمبود مدارک پرونده خود با شماره 54752659- 031تماس بگیرید