ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *

تغییر منبع درس جوامع حدیثی برای آزمون جامع دکتری آبان 97 رشته علوم قرآن و حدیث

برای آزمون کتبی منبع:  علم حدیث و نقش آن در شناخت و تهذیب نفس – زین العابدین قربانی با محوریت کافی کلینی، من لا یحضره الفقیه شیخ صدوق، صحیح بخاری، موطاء مالک خواهد بود

برای آزمون شفاهی علاوه بر این، سایر منابع معرفی شده در این حوزه ملاک خواهد بود.

قابل توجه دانشجویان مقطع دکتری

آزمون جامع دانشجویان دکتری علوم قرآن و حدیث مرکز درروز چهارشنبه  مورخ 30 /08/ 97ساعت 08:30 برگزار خواهد شد. همچنین دانشجویان علاوه بر آزمون کتبی موظف به شرکت در یک آزمون شفاهی می باشند که تاریخ آن متعاقباً اعلام می گردد.

منابع آزمون جامع دکتری آبان ماه 97 رشته علوم قرآن و حدیث

آزمون کتبی:

زبان قرآن

  1. زبان قرآن – مقصود فراستخواه
  2. زبان قرآن ، تفسیر قرآن- ترجمه مرتضی کریمی نیا
  3. تحلیل زبان قرآن و روش شناسی فهم آن- محمدباقر سعیدی روشن

ادامه مطلب...

قابل توجه دانشجویان دکتری

در ادامه مطلب  نامه شماره 3554/ص/97 مورخ 17/6/97 آقای دکتر محسن شیرازی ، مدیر محترم ارزیابی طرح­های صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور ارسال می­شود.

ادامه مطلب...

قابل توجه دانشجویان دکتری

قابل توجه اساتید راهنما و دانشجویان مقطع دکتری آن مرکزبه اطلاع می رساند تا در صورت تمایل به همکاری، نسبت به ثبت نام پروپوزال مقطع دکتری تا تاریخ 29/12/96 با مراجعه به سایت صندوق به نشانی www.insf.org اقدام نمایید.

قابل توجه دانشجویان دکتری پیام نور مرکز آران و بیدگل

از آنجا که برای انتخاب موضوع رساله شرکت در حداقل دو برنامه از سری برنامه های کارگاه های انتخاب موضوع و تنظیم پروپزال الزامی است لذا برنامه های کارگاهی در نیمسسال دوم 97-96 به شرح ذیل اعلام می گردد:
1.    چهارشنبه 23/12/96  و پنج شنبه 24/12/96 صبح و عصر
2.    چهارشنبه 29/01/97  و پنج شنبه 30/01/97 صبح و عصر
3.    چهارشنبه 97/02/26  و پنج شنبه 97/02/27 صبح و عصر
بر این اساس لازم است دانشجویان گرامی حداکثر تا تاریخ سه شنبه 15/12/96 از طریق ارتباط با دفتر تحصیلات تکمیلی به شماره 54752659-031 ثبت نام نمایند.
جزئیات قطعی برنامه ها پس از ثبت نام به اطلاع خواهد رسید.

کــــارگــــاه مــقالـــــه نویسی

 

ثبت نام غیرحضوری
@CSNghorbani
☎️شماره‌های تماس
۰۹۱۰ ۱۶۳ ۲۵۶۵
۰۹۱۳ ۱۶۳ ۵۵۰۷

⏰ساعات مراجعه: ۱۶ الی ۲۰

اطلاعیه آزمون جامع دکتری

سومین آزمون جامع دانشجویان دکتری علوم قرآن و حدیث مرکز درروز پنجشنبه مورخ 25/08/96 ساعت 08:30 برگزار خواهد شد. همچنین دانشجویان علاوه بر آزمون کتبی موظف به شرکت در یک آزمون شفاهی می باشند که تاریخ آن متعاقباً اعلام می گردد.

منابع آزمون جامع دکتری آبان ماه 96

برای مشاهده کلیک کنید

اطلاعیه شماره 1 مرحله تکمیل ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری سال 95

باتوجه به آیین نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری تخصصی (Ph.D) ، سال تحصیلی 1395 و در راستای اجرای مرحله دوم پذیرش ، شرایط و ضوابط دانشگاه پیام نور به شرح ذیل اعلام می گردد:

-          پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق علمی داوطلبان وسنجش علمی از طریق ارزیابی سوابق علمی – پژوهشی و برگزاری مصاحبه علمی صورت می گیرد.

ادامه مطلب...

ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور (تکمیلی)

توجه داشته باشيد كه پس از تشكيل پرونده در مركز قبولي  و طي كردن مراحل پذيرش سيستمي مندرج در اطلاعيه مورخ 95/6/17 نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد مطابق با شناسه :شماره دانشجويي و رمز عبور: شماره شناسنامه  از تاريخ 95/06/23 اقدام نماييد.

توجه :در ابتدا نسبت به تكميل نظرسنجي فرم شناسه ورزشي  از مسير زير اقدام نماييد و سپس مجدد وارد سيستم شويد و  ثبت نام نماييد:

ارزشيابي---->نظرسنجي---->پاسخگويي افراد به سوالهاي نظرسنجي ----->وارد كردن عدد 13 در نوع نظرسنجي ---->تكميل اطلاعات و اعمال تغييرات -----> اعمال گزينه پايان پاسخگويي

مسير ثبت نام پس از تكميل فرم نظر سنجي:

ثبت نام ----> عمليات ثبت نام ----->ثبت نام اصلي

 

لطفا قبل از مراجعه به دانشگاه جهت انجام امور فارغ التحصیلی، جهت اطلاع از کمبود مدارک پرونده خود با شماره 54752659- 031تماس بگیرید